Про компанію

Компанія “Альфа Девелопмент Групп” – українська девелоперська компанія, основним напрямом її діяльності є будівництво та управління об’єктами комерційної нерухомості.

“Альфа Девелопмент Групп” була заснована у 2005 році і протягом своєї роботи успішно реалізувала об’єкти нерухомості загальною площею понад 326 000 кв.м.

Компанія займається будівництвом складських терміналів класу А та В+ у провідних обласних центрах України. Комплекси розташовані в межах міста або безпосередньо в його найближчій околиці, на перетині важливих транспортних магістралей та доріг з інтенсивними потоками.

Професійний підхід дозволяє команді фахівців “Альфа Девелопмент Групп” раціонально спланувати територію ділянки, визначити складські зони, вантажно-розвантажувальні доки, місця для стоянки та обертання транспорту, а також успішно розташувати адміністративно-побутові приміщення.

Заявлені об’єкти користуються високим попитом серед потенційних клієнтів – виробників, дистриб’юторів товарів широкого споживання, торгових мереж, логістичних та інших компаній.

“Альфа Девелопмент Групп” – надійний партнер на ринку розвитку.

Альфа Девелопмент Групп сьогодні – це:

  • 16 офісно-логістичних комплексів по Україні
  • понад 300 000 кв.м. зданих в оренду площ
  • понад 500 клієнтів
  • 15 років роботи на ринку нерухомості